Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6Apie Mane 6Žvejyba 2Ūkis 2
Stebėkite naujienas Google+
,,Bumbumas"
Paskelbta: 2017-12-23 / 19:36    Gold
Praeitais metais perkant fejerverkus kiek ,,išsidūriau", pirkau dvi dėžes, viena jų pasirodo buvo kaip ,,fontanas" tiesiog degė ir viskas. Kita dėžė buvo gan nebloga, o ir kaina kiek pamenu nesikandžiojo. Šiais metais nuspręndžiau fejerverkus naujiems metams įsigyt internetu. Šiam reikalui suplanavau, kad galiu skirti 20-30e. Daugiau iš ties gaila išmest į orą. PaGooglinau, pasirinkau pirmą variantą Googlėje, tai buvo Bumbumas.lt
Pirma mintis pamačius siūlomas prekes - išsirinkimas geresnis nei kokioje parduotuvėje. Labai sudomino ta galimybė, kad visos prekės turi ir savo vaizdo įrašus. Ši mintis man patiko ir iš ties padėjo apsispręst ką galima būtų nupirkt. Ką užsisakyt rinkomės dviese, pravertėm gal daugiau nei pusę prekių, daugelis buvo vien tik dėl įdomumo, ypač kur dėžių kainos siekia ir po 300e, buvo įdomu pažiūrėt kokie vaizdai įmanomi už tokius pinigus.
Ir iš ties dauguma buvo tik tokie, kurie garsiai sprogsta, bet mažai spalvų, arba jos susprogus iš kart pranyksta. Tokie variantai man nepatiko.
Išsirinkom 3 dėžutes (tiksliau vadinant tai ,,baterijas" ) bendra jų kaina buvo 20.90e. Bet dar dasidėjo pristatymo kaina 5.00e.
Išsirinkom sau patinkančias ir iš ties jos daugiau tokios kur mažesnis garsas, bet daugiau spalvų, plačiau pasklindančiu, tai savaime bent keliom s ilgesnis ir vaizdas.

Reklama:
Nori išbandyti kažka naujo ? Užeik !

Nors patys jau matėm kaip daug maž atrodo (nors iš tikro jau kiek ir pasimiršo, vistik peržiūrėjom nemažai visokių skirtingu), bet vis tiek įdomu bus pamatyt gyvai.
Šiai e. parduotuvei galėčiau duot didelį pliusą už pristatymo laiką. Nežinau ar čia aš taip pataikiau, ar čia jie visada taip, jei visada, tai iš ties sveikintina, kad taip greitai išsiunčia.
Apmokėjimą už prekes padariau trečiadienį ~11:10, ~11:30 užsakymas buvo vykdomas, o ~11:50 užsakymui jau buvo sukurtas siuntimo lipdukas, nuo tada e. parduotuvės jau skaito, kad siuntinys ,,išsiųstas".
Ketvirtadienį apie pietus jau siuntinys buvo pas mane. Reta parduotuvė iš ties kuri taip greitai išsiunčia prekes, iš mano patirties, net ir smulkesnės parduotuvės delsia net ir po 2 dienas kartais, ko gero pagrindinė priežastis būna ta, kad prekės išmėtytos atskiruose sandeliuose, ar dar paimamos iš kokių tiekėjų atskirai gavus užsakymą.
Apžiūrėjus ,,baterijas" viskas tvarkingai, kaip priklauso. Išbandysim, jei neteks nusivilti, tai tikriausiai ir kitais metais bus galima pasinaudoti ,,Bumbumas" paslaugom.


Naujas komentarasApsaugos kodas
Komentarų nėra.
Apie Blogą
www.Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Kardo tinklalapis
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: pagalba@mywap.eu
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2018 Blogas.mywap.eu