Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6Apie Mane 6Žvejyba 2Ūkis 2
Stebėkite naujienas Google+
Mobis. Pirmojo sniego džiaugsmas
Paskelbta: 2017-12-09 / 12:26    Gold
Rytoj bus 3 savaitės kai haskiukas auga jau pas mane. Jau senai norėjau būtent haskio, teko pasižvalgyt ir praeitais metais, bet visokie niuancai sutrukdydavo įsigyt. Šiais metais pravertus skelbimus radau žmones kurie pardavinėjo 6 haskiukus, visai netoli manęs. Iš karto nusižiūrėjau sau patinkantį, viską suderinus po poros dienų haskiukas jau buvo pas mane. Nors šuniukas be dokumentų ir dar neskiepytas, bet faktas, kad šeiminkai prižiūri juos. Suteikė gana daug informacijos, kaip ką daryt jei kokia bėda ir t.t. Papasakojo ir apie šuniuko tėvus. Pastarieji sakė dalyvaudavo ir parodose, bet dėl laiko stokos dabar niekur nebevyksta, dėl pastarojo dalyko ir netvarkė dokumentu šuniukam. Kiek visko pripasakojo, sudarė teigiama įspūdį, kaip ir patys sakė, "mum nėra p.. kad tik parduot ir pasiimt pinigus", su tuo visiškai galėčiau sutikt iš to kokią informaciją pateikė.

Reklama:
Strateguok

Pats šuniukas pas mane apsiprato ganėtinai greit, nepraėjus nei 30 min jis jau ėjo tikrint dubenėliu, kas iš ties buvo gerai, reiškias mažiau stresavo. Tiesa, ,,dovanų" šuniukui buve šeimininkai pridėjo pirštinę dėl kvapo, kas ko gero irgi padėjo jaustis ramiau.
Stebino ir tai, kad iš kart susiprato kur jo vieta ir kur jam reikia gulėt.
Pradžiai pirmosiomis dienomis buvo ganėtinai toks ramus, draugiškas, per daug nesiautė.
Apsipratus jau daugiau, pradėjo siaust po namus, kaip sakant ,,šeimininkaut".
Būna kartais bando kažką pagriaužt, bet dažnai tai nepasitaiko. Buvo nerimo, kad nekibtu į laidus, pfu pfu iki šiol nė karto nebandė griaužt ar draskyt.
Iš ties haskis, o konkrečiai dabar kalbant apie šitą šuniuką, labai energingas, nori vis dėmėsio, išdykaut, kažką veikt, vos tik išmiega ir eina ieškot draugijos. Sakyčiau mažas haskis netinka turintiem mažų vaikų, nes jam viskas įdomu, viską nori pagriaužt, pašokinėt priėjus ir t.t. tad gali lengvai užgaut, ar net sužeist.
Mano haskis ,,žaidžia" be ribų, nežino kada liautis, kanda tiek, kiek išeina. Ne visada taip, bet pasitaiko gana retai. Kuo daugiau atrodo ramini ir sakai, kad negalima, tuo daugiau jis puola taip ,,žaisti". Po tokių žaidimu galima tik skaičiuot marškinėliuose skyles. :D Kitas dalykas, kimba ne tik į rūbus, bet kandžioja rankas, ar apskritai kur tik sugalvoja. Dantys aštrūs, tad nubraižo baisiau nei katinas. Iš ties, dabar rankos tokios, kokios nėra buvus nei katinus auginant. Tad iš ties su šiuo pasiutėliu ir auklėjimu reikės dar daug kantrybės. Pastaruoju metu jau kiek aprimo, ir užuot kandus į ranką gauna savo žaislus pakandžiot, bet vis tiek, ranka matyt išlieka skaniau. Jei nebežaidžia vienas, greitai susiranda kitą ,,auką". :D Katinas kiek bando ,,paauklėt" kai prieina prie jo šuniukas, bet paūgėjus šuniukui, gali viskas pasikeist.
Bet iš ties, haskis labai draugiškas, ne tik su žmonėm, bet ir su gyvūnais. Eina prie visų, nori žaist. Tas pats ir su žmonėm, eini gatve o jis nori prieit prie kitų kaip prie ,,savų".
Kai orai pabjuro, visur šlapia ir tešlos, lauke galimybės būt kiek sumažėjo, einam rečiau ir trumpiau, tai mažiau išsilaksto, o pavargęs haskis - laimingas haskis.
Įprastai kieme paleidžiu lakstyt be pavadėlio. Vakarais sutemus leisdavau irgi be pavadėlio, bet vieną vakarą pastebėjus, kad laksto didelis šuo (ko gero koks vilkšunis, tamsu buvo nebuvo galimybės įžiūrėt geriau) tai dėl saugumo dabar einam su pavadėliu, kad sugalvojęs neišbėgtu.

Pirmą mėnesio dieną kai pasirodė pirmasis rimtesnis sniegas, tai iš ties šuniukui jis suteikė daug džiaugsmo. Visaip šokinėjo, kasinėjo, ko tik nedarė, daugiau energijos išsikraudavo lauke dūkstant.

Apačioje pridėsiu kelias nuotraukas. O pabaigai, galėčiau pasakyt, kad haskiai iš ties yra puikūs šunys, tik svarbu jais tinkamai rūpintis, nes laiko ir dėmėsio skirti jiems reikia iš ties daug, tad vien tik dėl grožio nusipirkt ir po to laikyt pririšta ar narve, tikrai negalima, nes jiem reikia laisvės, išsikraut turimą energiją ir žmogaus rūpesčio. :)


Blogas.mywap.eu
Blogas.mywap.eu
Blogas.mywap.eu
Blogas.mywap.eu
Blogas.mywap.euNaujas komentarasApsaugos kodas
Unixsas (84.46.255.109) 2017-12-09 / 13:10
Grazuolis :)
Apie Blogą
www.Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Kardo tinklalapis
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: pagalba@mywap.eu
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2018 Blogas.mywap.eu